Ayan & Ayan Avukatlık Ortaklığı

Müvekkillerimizin her türlü hukuki ihtiyacına cevap veren Ayan & Ayan Avukatlık Ortaklığı , dürüst ve şeffaf yaklaşımı, müvekkil odaklı çalışmaları ile profesyonel hizmet vermektedir.

İletişim

Çalışma Alanlarımız

MİRAS HUKUKU
AİLE HUKUKU
İCRA VE İFLAS HUKUKU
İNŞAAT HUKUKU
GENEL KURUMSAL DANIŞMANLIK
KONKORDATO
İŞ HUKUKU
FİKRİ MÜLKİYET
ARABULUCULUK
SİGORTA HUKUKU
REKABET HUKUKU
ŞİRKETLER HUKUKU

Medya

Ayan Avukatlık Bürosu Hakkında

2004 yılında kurulmuş olan Ayan & Ayan Avukatlık, genç ve dinamik geniş ölçekli avukat ve hukuk danışmanı kadrosu ile, günümüz dünyasında hızla gelişen hukuk kurallarını yakından takip eden, Türk ve Uluslararası Şirketlere ve Kurumlara yönelik olarak, pratik çözümlerle ülkesine ve müvekkillerine başarılı bir şekilde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

Türkiye’de pek çok ilde faaliyet ve irtibat ortağı hukuk büroları ile çalışan, ayrıca yurt dışı irtibat büroları ile de müvekkillerine hizmet veren Ayan & Ayan Avukatlık dünya üzerinde etkili hukuk şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ekibimiz

Av. Serdar AYAN
Av. Derya BALCI
Stj. Av. Mehmet EREN

Haberler & Duyurular

Konkordato fırsatçılarına dikkat çekti

İzmir'de ve ülke genelinde konkordato ilan eden şirket sayısının giderek arttığını belirten avukat Özge Ayan, bu süreci borç ödemek için değil de haciz tehdidinden kurtulup mallarını kaçırmak için kullananların olduğunu öne sürdü.

Detay

Bizimle İletişime Geçin